1. דף הבית
  2. /
  3. עורך דין רשלנות רפואית


עורך דין רשלנות רפואית


תביעת רשלנות רפואית הינה תביעה לפיצויים בגין נזקי גוף שנגרמו לאדם עקב טיפול רפואי לקוי שקיבל.

הניסיון מלמד שלמרות התפתחות הרפואה, ולמרות המאמצים הניכרים של גורמי הרפואה להבטיח טיפול רפואי נכון ויעיל, קורה לא אחת שהמטופל אינו מקבל את הטיפול הראוי והמלא.

רשלנות רפואית אינה מחוייבת להיות דווקא עקב טיפול רפואי. גם איבחון רפואי לקוי, אי ביצוע מעקב רפואי סדיר, אי הפנייה לבדיקה או הימנעות ממתן הסבר מלא למטופל, הינם בגדר רשלנות רפואית, ובמקרים מסויימים אף אם לא נגרם נזק עקב כך עדיין זכאי המטופל לפיצוי.

המקרים הנפוצים ביותר של רשלנות רפואית הינם רשלנות במהלך מעקב הריון (בדיקות גנטיות, סקירת מערכות, ניטור וכד'), רשלנות רפואית במהלך תהליך הלידה, באופן הגורם נזק לילוד או ליולדת, רשלנות בביצוע ניתוחים ופרוצדורות רפואיות חודרניות, איחור באיבחון מחלות קשות, ונזק הנגרם במהלך ניתוחים פלסטיים וטיפולי שיניים.

ניהולה של תביעת רשלנות רפואית הינו מורכב ביותר, ודורש איסוף מלוא התיעוד הרפואי הרלבנטי, היוועצות במומחים רפואיים וקבלת חוות דעת רפואיות המבססות הן את הטענה בדבר רשלנות והן את הטענות באשר לנזק שנגרם בעטיה.

משרדנו נעזר דרך קבע במומחים מובילים בכל תחומי הרפואה, על מנת להבטיח השגת תוצאות הולמות. כל פנייה למשרדנו בטענה של רשלנות רפואית נבחנת על ידינו ועל ידי יועצינו הרפואיים ללא כל התחייבות של הלקוח, וגם הסדר שכר הטרחה מבוסס על הצלחה בניהולה, קרי – כל עוד לא שולמו ללקוח דמי פיצויים לא נדרש הוא לשלם שכר טרחה.


טואול - בניית אתרים